Powiększanie biustu w Warszawie – na czym polega ten zabieg?

0
429
Powiększanie biustu Warszawa

Powiększanie biustu to niezwykle popularny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. To ceniona metoda plastyczna piersi, która pozwala zadbać o pewność siebie i wyzbycie się kompleksów. Możemy postawić na implanty piersiowe lub zabieg powiększania biustu za pomocą tkanki tłuszczowej. Niezwykle naturalnie prezentuje się biust, powiększony za pomocą implantów anatomicznych.

Powiększanie piersi

Powiększanie piersi Warszawa wykonywane jest wieloma metodami, zgodnie z oczekiwaniami pacjentki. Co ciekawe, doskonałe efekty daje również połączenie metody implantów i tłuszczu. Implanty mają za zadanie unieść i poprawić kształt piersi, a tłuszcz nadaje im naturalności. Lipolifting to mało inwazyjna metoda powiększania piersi, bez użycia implantów. Zabieg bazuje na podaniu do piersi tłuszczu, który wcześniej pobrano za pomocą liposukcji z innego miejsca. Niekiedy poza powiększaniem, przydatny jest też zabieg podniesienia, czyli liftingu piersi.

Powiększenie piersi za pomocą implantów

Piersi to ważny element ciała każdej kobiety, który wpływa na pewność siebie. Już od dawna są one uznawane za atrybut kobiecości. Niestety we współczesnym świecie wiele kobiet ma kompleksy na tym tle. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, dając wiele możliwości co do poprawy wyglądu piersi. Powiększanie piersi Warszawa pozwoli nam na nowo cieszyć się z pięknego biustu. Cenione są implanty piersiowe, które dobierzemy z pomocą specjalisty. Naturalnie prezentują się anatomiczne implanty.

Efekty powiększenia biustu

Zazwyczaj operację powiększenia biustu wykonujemy z estetycznych wskazań. Pragniemy poprawić kształt, objętość, proporcję i rozmiar piersi. Okazuje się, że zabieg jest też przeprowadzany u pacjentek, u których trzeba wymienić protezy, po wcześniejszych implantacjach. Rekonstrukcja może dotyczyć kobiet po urazach, czy po mastektomii. Co do procedury chirurgicznej ze wskazań medycznych, dotyczy ona często wad wrodzonych.

Po operacji, efekty zabiegu są widoczne praktycznie od razu. Jeśli chodzi o powiększanie własnym tłuszczem, podczas gojenia organizm wchłania ok. 30-40% przeszczepionej tkanki. Pozostałe komórki pozostają na stałe w nowym miejscu. W tym wypadku efekt jest widoczny po ok. 3 miesiącach. Piersi stają się uniesione, bardziej jędrne i większe. Pamiętajmy o tym, że piękny biust jest często wizytówką kobiety. Nic dziwnego, że tak chętnie wybieramy usługi powiększania piersi. Wykonują je specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu medycyny estetycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here