Powiększanie piersi

0
750
Powiększanie piersi

Operacje plastyczne zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. Jednym z najistotniejszych czynników wpływających na popularyzację zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej jest wpływ czynników społeczno–kulturowych, które silnie podkreślają rolę atrakcyjności fizycznej we współczesnym świecie. Istnieje również wiele badań naukowych mówiących o tym, że atrakcyjny wygląd ma ścisły związek z osiąganiem społecznego i ekonomicznego sukcesu oraz budowania pozytywnych relacji z innymi. Powiększanie piersi w Warszawie to tylko jeden z wielu zabiegów, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej jest powiększanie piersi. W Warszawie Dr Kochan jest specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej. Zabiegi, które wykonuje, są przeprowadzane na najwyższym poziomie. Przed podjęciem finalnej decyzji o poddaniu się operacji, warto korzystać tylko i wyłącznie z usług profesjonalnych chirurgów medycyny plastycznej. Jedną z najistotniejszych kwestii wyboru specjalisty, który podejmie się operacji powiększania biustu w Warszawie, jest satysfakcja pacjenta z wykonanego zabiegu.

Jak wybrać dobrego chirurga, który wykonuje powiększanie piersi w Warszawie?

Kluczową i oczywistą kwestią jest wykształcenie oraz doświadczenie chirurga. Warto sprawdzić dorobek zawodowy i opinie, które będą informować o skuteczności i profesjonalizmie lekarza. Klinika, w której zdecydujemy się na powiększanie piersi w Warszawie, powinna posiadać najwyższej jakości sprzęt monitorujący parametry życiowe pacjenta oraz wykwalifikowany zespół medyków i lekarzy. Dodatkowo nowoczesny wystrój kliniki sprawi, że klient po wykonanym zabiegu będzie odczuwał komfort psychiczny.

Powiększanie piersi w Warszawie – jak wygląda taki zabieg?

Powiększanie piersi w Warszawie, rozpoczyna się w gabinecie chirurga od wstępnej konsultacji – jest to rozmowa, podczas której lekarz ocenia możliwy efekt finalny i analizuje wskazania estetyczne do zabiegu. Następnie wyznacza się wstępny termin operacji powiększania piersi. Przed zbliżającą się datą zabiegu, należy wykonać odpowiednie badania, które zostały zlecone przez operatora. Pacjent zjawia się w klinice w wyznaczonym terminie – wówczas odbędzie konsultację z anestezjologiem, który finalnie zakwalifikuje do zabiegu.

Operacja powiększania piersi wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym na bloku operacyjnym. Podczas zabiegu wszystkie parametry życiowe są na bieżąco monitorowane przez pielęgniarkę anestezjologiczną oraz lekarza anestezjologa. Po wybudzeniu ze znieczulenia pacjent jest transportowany na salę pooperacyjną, gdzie nad jego bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany personel pielęgniarek. Na każdym etapie pacjent ma zapewnioną całodobową opiekę. Zazwyczaj po upływie 1 lub 2 dni od operacji, pacjent może wrócić do domu z zaleceniami, których musi przestrzegać, by efekty powiększania piersi były zadowalające. Konsultacja i usunięcie szwów z reguły odbywa się po 10 lub 14 dniach od zabiegu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here