Świetny pomysł na prezent dla Mężczyzny

0
1222
Świetny pomysł na prezent dla Mężczyzny

Nadchodzi święto twojego mężczyzny i nie wiesz co mu kupić? Kolega ma urodziny, a pomysłu na prezent brak? No to dobrze trafiłeś. Oto pomysłowe prezenty dla mężczyzny.

Bardzo przydatny prezent dla każdego mężczyzny, który lubi czyści swoje autko własnoręcznie. Zestaw ścierek może być najbardziej eleganckim i wyszukanym pomysłem na prezent. Świetny pomysł dla każdego właściciela samochodu.

Baterie ładowane przez USB

Baterie, które możemy w dowolnej chwili doładować, to wielka wygoda, jednak minusem takiego rozwiązania jest konieczność posiadania, a do tego noszenia ze sobą, zewnętrznej ładowarki. Teraz doładujemy nasze baterie za pośrednictwem USB! Po wyładowaniu baterię po prostu wsadzany do gniazda USB w komputerze czy laptopie i spokojnie pracujemy dalej. To wielka oszczędność czasu i energii!

Zegarek to jest to!

Bardzo dużo osób zrezygnowało z noszenia zegarków na rękę na rzecz smartfonów. Tradycyjny zegarek jest jednak nadal bardzo stylowym i eleganckim dodatkiem, zwłaszcza że można wybrać taki, który będzie pasował do obdarowanego.

Jeśli na jego klawiaturze przy komputerze zadomowiła się cywilizacja z innego świata, która odżywia się okruchami zgromadzonymi w odstępach między klawiszami, a on nie ma większej ochoty na dialog między gatunkami, są dwa wyjścia z sytuacji: albo będzie gimnastykował się i różnymi sposobami będzie czyścił klawiaturę na sucho lub podarujesz mu w prezencie taką, którą swobodnie wyczyści pod strumieniem bieżącej wody.

Kolejny pomysł na prezent to teczka! Obdaruj go solidnie wykonaną teczką z czarnej skóry ekologicznej z zamkiem szyfrowym. Nadaje się idealnie do biura, w delegację i na spotkania biznesowe, a także do bezpiecznego archiwizowania domowych dokumentów. Wygodna rączka, zewnętrzna kieszeń zapinana na suwak. Wewnątrz przegrody na długopisy, czy telefon, jedna lub dwie zamykane na zamek błyskawiczny. Idealny prezent dla chłopaka!

Najlepszy prezent dla super mężczyzny to mysz komputerowa w kształcie samochodu. Ucieszy każdego mężczyznę! Jest lekka i posiada samochodowe światła. Całość tworzy zaskakujący efekt, szczególnie nocą.

Najlepszy wynalazek wszech czasów – kubek pokryty warstwą nadającą się do pisania kredą. Teraz możesz zmieniać komunikaty na swoim kubku lub zostawić komuś śmieszną wiadomość lub romantyczną wiadomość na dzień dobry i nie tylko!

Granie w karty to bardzo dobra metoda na wspólne spędzanie czasu. Żeby gra nabrała większej losowości, po każdej rundce trzeba przetasować karty. Nie zawsze nam się chce to robić, a do tego zdarza się, że karty nie są dobrze potasowane. Tu z pomocą przychodzi maszynka, która z ogromną dokładnością przetasuje za ciebie do dwóch talii kart. Jeśli zatem lubisz grać w karty ze swoim mężczyzną to doskonały pomysł na prezent!

Twój ukochany już nigdy nie zaśpi do pracy!

Często jest tak, że nie możesz dobudzić swojego chłopaka? To najlepszy prezent dla niego! Duży czerwono-czarny budzik wyposażony w podświetlany wyświetlacz. Dźwięk alarmu – rodem z remizy, obudzi nawet największego śpiocha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here