Wegańskie torty: smakują nawet lepiej niż klasyczne

0
915
Wegańskie torty

Ciasta wegańskie to pyszne i piękne wypieki, które nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego. Weganie nie używają do posiłków jajek oraz, nabiału, ale wielu z nich, tak jak wszyscy inni (jeśli nie bardziej), uwielbia słodycze. Gdzie znaleźć dobrej jakości tort wegański? W zwyczajnym sklepie najprawdopodobniej na darmo będziesz szukał takich słodyczy, jednak jeśli mieszkasz we Wrocławiu, problem jest łatwo rozwiązywalny, gdyż możesz złożyć zamówienie lub kupić gotowy tort tego rodzaju w Tortowni na Bema.

Wegańskie torty, czyli jakie?

Stworzenie prawdziwego wegańskiego tortu to zadanie nie tylko skomplikowane, ale także dość drogie. Jednak dla cukierni nie ma nic niemożliwego: tworzymy naprawdę rozkoszne wegańskie słodycze, które mają nie tylko niepowtarzalny, designerski wygląd, ale i boski smak.

Wegański tort – to wspaniały deser, który sprawdzi się na każdym nowoczesnym świątecznym stole. Przypadnie do gustu nie tylko zwolennikom podejścia wegańskiego lub osobom przestrzegającym postu, ale także tym wszystkim, którzy nie przestrzegają jakiegoś specjalnego kierunku w żywieniu. Można go spokojnie podać z okazji urodzin lub nawet ślubu i nikt z gości nie poczuje różnicy odnośnie tego, czy deser jest wegański, czy też nie. Z kolei każdy weganin zdecydowanie będzie zadowolony z tak przemyślanego podejścia.

Podstawowe elementy wegańskich tortów z Tortowni na Bema:

Zamiast jajek używa się musu jabłkowego, który ma właściwości wiążące.

Alternatywą dla mleka i masła są produkty kokosowe. Nie wymagają obróbki cieplnej.
Powszechnymi składnikami wegańskich przepisów są miód i suszone owoce. Często przygotowuje się z nich podstawę ciast – w tym celu suszone owoce są miażdżone i mieszane z miodem.

Innymi wykorzystywanymi składnikami są: owoce, jagody i wiórki kokosowe, kakao w proszku, orzechy.

Dość często torty wegańskie są przygotowywane bez wypiekania, dzięki czemu takie słodycze stają się naprawdę korzystne dla zdrowia.

Jakie wegańskie torty kupisz w Tortowni na Bema?

Tortowni na Bema – nowoczesnej cukierni, znajdującej się prawie w samym centrum Wrocławia, można kupić tort wegański, idealnie odpowiadający Twoim gustom. Możesz wybrać ciasto z dodatkiem orzechów lub owoców, czekoladowe brownie bez jajek i mleka, a także pyszne słodycze bezglutenowe. Odpowiedni tort możesz wybrać spośród bogatej oferty deserów lub złożyć zamówienie na taki, który będzie przygotowany zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymogami: mały, średni lub duży, udekorowany świecami, napisem, kremem, jadalnym nadrukiem itp., z dodatkiem alkoholu lub bez. Pamiętaj także, że wszystkie torty z jednej z najlepszych cukierni we Wrocławiu są wykonywane z dodatkiem minimalnej ilości cukru, a w niektórych przypadkach cukiernicy w ogóle nie używają tego produktu zastępując go jagodami, bakaliami lub fruktozą.

Dodatkowy bonus: dostawa zamówionych słodyczy jest dostępna zarówno we Wrocławiu, jak i w promieniu 50 km od granic miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here