Czy w tupecie można uprawiać sport?

0
670
Czy w tupecie można uprawiać sport

Z doświadczenia powiedzieć możemy wszystkim naszym czytelnikom, że jeżeli tylko ich tupet zostanie odpowiednio dobrany i dopasowany w salonie, to bez cienia wątpliwości błyskawicznie stanie się on wręcz integralną częścią Państwa uczesania. Zastosowanie najnowocześniejszych, wysokiej jakości wytrzymałych spinek typu clip-in sprawia, że z wyrobem nie trzeba będzie się rozstawać podczas regularnych przebieżek, wizyt na siłowni, czy nawet…sesji na basenie. Silne mocowanie zapewniane przez klipsy sprawia, że nawet w przypadku wykonywania dynamicznych ruchów głową, ryzyko, że tupecik przesunie się lub też spadnie jest bliskie zeru. Można więc bez cienia wątpliwości powiedzieć, że opisywany w ramach dzisiejszego artykułu produkt jak najbardziej nadaje się do stosowania przez miłośników aktywności fizycznej, którzy to z powodu czynników zewnętrznych lub wewnętrznych muszą zmagać się z problemami ściśle powiązanymi z nadmiernie przerzedzającą się lub też osłabioną fryzurą.

Z zawodowego obowiązku pragniemy jednakże przypomnieć, że włosy, również w formie tupetu, które to wystawione są na silne słońce, suche powietrze z klimatyzatora czy w końcu duże ilości chloru w wodzie wypełniającej basen mogą być w znacznym stopniu podatne na nadmierne przesuszanie. Jest to przede wszystkim spowodowane faktem, iż nie posiadają one własnego źródła nawilżania, a więc są w stu procentach zależne od zewnętrznych zabiegów pielęgnacyjnych. Starajmy się więc regularnie pielęgnować nasz wyrób wykorzystując w tym celu polecony przez specjalistów produkt dedykowany zarówno perukom jak i tupecikom. Odpowiednie szampony i odżywki, jeżeli tylko wykorzystywane będą regularnie, staną się gwarancją uzyskania zadowalających efektów naturalnych, świeżych oraz zdrowych włosów.

Po każdorazowym zakończeniu wysiłku fizycznego nie powinniśmy także zapominać o przeczesaniu fryzury celem upewnienia się, że poszczególne pasemka nie splątały się ani też nie są nadmiernie skołtunione, co mogłoby z kolei sprawiać, że nie będą prezentować się atrakcyjnie i naturalnie. W tym celu warto wykorzystać grzebień lub szczotkę o szerokim rozstawie miękkich ząbków. Starajmy się podczas pielęgnacji nie wykonywać nadmiernie gwałtownych i szybkich ruchów, bowiem może to spowodować poluzowanie się pasemek przymocowanych do bazy lub też wywarcie nadmiernego nacisku na klipsy, przy pomocy których tupecik przymocowany został do naszej fryzury.

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych porad odnośnie tego jak w prawidłowy sposób pielęgnować i utrzymywać swoje tupety w nieskazitelnym stanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to z radością podzielą się z Państwem swoją wieloletnią wiedzą – czy to podczas kontaktu mailowego, telefonicznego, czy też odwiedzając bezpośrednio nasz salon. Osobiście preferujemy trzecie z rozwiązań, bowiem wtedy będziemy w stanie udzielić Państwu spersonalizowanych porad opartych na naszych osobistych obserwacjach, jak również – na zgromadzonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here