Jaką odmianę marihuany warto wybrać do hodowli?

0
547
uprawy

Konopie indyjskie występują w bardzo wielu odmianach, obecnie dzięki mieszaniu różnych odmian możemy uzyskać rośliny, które będą posiadały określone właściwości.

Dzięki temu dobierzemy nasiona, z których otrzymamy rośliny niższe, przykładowo o maksymalnej wysokości około 60 cm, czy też wyższe, na przykład sięgające do 150 czy też 200 cm. Jest to istotne ze względu na częstą hodowlę w namiotach uprawowych, gdzie będziemy poszukiwali roślin o określonej wysokości.

Czym charakteryzuje się odmiana Blueberry?

Jedną z popularniejszych odmian marihuany jest Blueberry, jest to popularna hybryda Indica, powstała w latach 70-tych. Charakteryzuje się bardzo interesującym zapachem oraz smakiem przypominającym jagody. Dodatkowo Blueberry charakteryzuje się wysoką zawartością THC, która waha się od 15 do 25%, posiada małe kwiaty. Blueberry jest uważana za mocne odmiany, która może być stosowana w medycynie, bardzo dobrze sprawdza się w przypadku bólów przewlekłych, jak również urazów. Dodatkową zaletą jest możliwość złagodzenia objawów stresu, działa odprężająco. Stosowana jest także jako antidotum na bezsenność. Obecnie w wielu krajach marihuana medyczna jest coraz bardziej popularna, odmiana Blueberry może być zastosowana w przypadku osób, które cierpią na bezsenność.Jest to odmiana, która może być uprawiana zarówno wewnątrz, jak również na zewnątrz, w tym przypadku należy zwrócić uwagę na stworzenie odpowiednich warunków. Wymagana jest umiarkowana wilgotność oraz stała temperatura, uprawy w pomieszczeniu są krótkie, ich długość może wynosić około 100 cm, wówczas posiadają silne rozgałęzienie. Roślina gotowa jest do rozbiorów po około 8 do 10 tygodniach, w zależności od panujących warunków. Jest to odmiana, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką zawartość THC, jak również właściwości lecznicze, rozluźniające.Blueberry posiada także wiele różnych odmian, dużą ofertę możemy znaleźć na stronie https://sidbank.pl/sklep/nasiona-marihuany/feminizowane/blueberry”. Możemy zakupić tam nasiona feminizowane Blueberry, które bardzo dobrze sprawdzają się w hodowli wewnątrz, jak również w warunkach naturalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here